Volga band holuby: vlastnosti, vlastnosti

Volga stuha holubica
Staroveké zdroje Mezopotámie, ktoré sú staršie ako 5 tisíc rokov, obsahujú prvé príbehy holubov. A egyptské pohrebné miesta ukladajú pozostatky týchto vtákov ako posvätné vtáky. Po tisícročia žijú holubi vedľa muža a menia sa s ním.

História plemena

Relatívne mladý plemena Volga páska bola odňatá Ruskí chovatelia (holub) čoskoro XX storočia krížením Volga Krasnogruda, Syzranskaya vislokrylyh Rzhevsky a holuby.

Odporúčame prečítať o tom, čo sa choroba môže prenášať z holubov chceli poznať pohlavie holubica, aká doba holubov žijúcich vo voľnej prírode aj doma, ako správne a spoľahlivo odradiť holuby z balkóna, kde môžete vidieť mláďatá holubov, rovnako ako predtým pracoval holub ,

Tieto vtáky sa považujú za jednu z najznámejších a najkrajších z ostatných plemien. Ich vzhľad sa dlho zapamätá a je nezvyčajný pre oči ani mestských ani vidieckych obyvateľov. Holuby sú obdarené zvláštnou štruktúrou tela a neobvykle jasným perím.
Volga holuby holuby
Prepustením chvostové perá, zobrazujúci hrdý, sebavedomý postoj a správanie power-zákon, ďalej zdôrazňuje svoj postoj k poddruhu pekný. Odborníci medzinárodných výstav sú pre nich mimoriadne zaujímaví.

Hovorí sa, že títo vtáci sú nenáročné na podmienky väzby a na zadku, ktoré ukazujú dobrú letový výkon stať výborné rodičov, aby ich mláďat.

Dôležité! Ženy všetkých druhov holubov nekladú vajcia úplne samé. Na to potrebujú aspoň viditeľnú prítomnosť muža. V zajatí sú oklamaní zrkadlom.

Externé funkcie

Volga skupina má priemernú veľkosť, veľkolepú postavu a pekné perie.
Volga holuby holuby
Charakteristické vonkajšie znaky plemena sú nasledujúce znaky:

 • hlava má tvar orechu, koruna je plochá;
 • čelo pomerne široké, zaoblené, strmo klesajúce k základňu zobáku;
  Budete užitočné dozvedieť sa o vlastnostiach chovu a kŕmenia holubov, ako aj naučiť sa vybaviť holub.
 • oči tmavé, stredne veľké;
 • viečka úzke, hladké, svetlo-telesné;
 • zobák je krátky, špicatý, husto zatvorený, svetlo ružový odtieň (niekedy je štrbina);
 • voskové, mäkké, málo rozvinuté, mäsité;
 • krk strednej dĺžky, plný, krásne klenutý; Volga holuby holuby
 • hrudník je konvexný a široký;
 • chrbát široký, ale krátky, šikmý na chvost;
 • krídla prívesok, to znamená, že spadol pod chvost, pozostáva z peria;
 • chvost široký, plochý, vyvýšený a pozostáva z peria riadenia (12 – 16 kusov);
 • nohy krátke, pokryté perím;
 • pazúry telesného odtieňa;
 • štíty majú farbu hlavného peria;
 • perie cherry-bielej, občas žlto-biela;
 • pásy chýbajú.
Dôležité! Stuha holubov okolo 1 roka si vyberie pár na celý život. Samce a samice často prejavovať navzájom oddané pocitom: čisté perie, dodávať potraviny, po dlhú dobu sedí bok po boku. Nevyriešte zámerne alebo bez zámeru vytvorený pár!

Kvalita letu

Kompletný obraz o letných vlastnostiach týchto holubov je zobrazený s neustálym a správnym výcvikom a dobrými podmienkami zadržania. Volga pásma vykazujú vysoké letové vlastnosti kruhové oneskorené trvania letu 2-3 hodín (niekedy aj dlhšie), sú schopné vyšplhať do väčšej výšky.
Volga holuby holuby

farebné spektrum

Farba spektra tohto plemena má jasné hranice, nasýtené, hladké a lesklé textúry. Čerešňa (menej často žltá) bude hlava, krk, hrudník, chrbát, nadhvoste a chvost holubov. Biele perie je vybavené háčikom, hrdlom, tvárami, obočím, krídlami, bruchom a nohami pernatých jedincov.

Viete? Zo všeobecného zoznamu druhov holubov sú Birmingham korčuliari. Úžasné vtáky si počas letu robia somersault (niekedy celú sériu). Chovatelia hovoria, že kolieskové korčule jednoducho milujú tieto triky.

Perie krku a hrudi iskru s odkvapom. Povinným prvkom chvostovej jednotky je prítomnosť bieleho pása o šírke 1 – 2 cm, prechádzajúcej cez chvost vo vzdialenosti 0,5-1 cm od jeho konca.
Volga holuby holuby
Nepopierajte si potešenie komunikovať s úžasnou krásou a nenáročným v šľachtení holubov Volgy.

Viete? Holubi majú nažiadna vízia. Slnečné lúče, blesky bleskov, prúd iskier elektrických zváračov a dokonca aj bleskové lasery nepoškodzujú sietnicu oka vtáka. Spojivové tkanivo, ktoré má schopnosť meniť svoju hustotu, pomáha chrániť sietnicu pred škodlivými stimulmi.